Ewelina Stasiuk

EwelinaEwelina to pasjonatka szeroko pojmowanego tańca i teatru. Choreograf sceniczny i instruktor wielu technik tanecznych, a także instruktor fitness. Tańczy od 9 roku życia i nie wyobraża sobie bez tego żyć! Jest kilkakrotną Mistrzynią Polski w tańcu nowoczesnym oraz finalistką Mistrzostw Świata IDO.

Jest uczestniczką warsztatów z różnych technik tańca w Polsce i zagranicą (m.in. Londyn, Kanada, Niemcy, Czechy, Słowenia).

Stale poszerza swoje doświadczenie taneczne. Szkoliła się u znanych choreografów i tancerzy (m.in. Louis Warning- Scooby, Lil Phil, Marcel Barrett, Jay Select, Thierry Verger, Atsushi Takenouchi, Robert Śliżewski, Joanna Woszczyńska, Iwona Olszowska, Marta Pietruszka, Barbara Bujakowska). Przez 12 lat była tancerką Formacji Tańca Nowoczesnego i Alternatywnego Teatru Tańca „LUZ”. Wystąpiła w kilku musicalach m. in. we Francji i Japonii. Od dwóch lat zajmuje się technikami tańca współczesnego, a także nowo odkrytą miłością do tańców afrykańskich!

Stale poszerza swoją wiedzę w technice tańca współczesnego oraz improwizacji tanecznej. Jest performerką i współreżyserem spektakli improwizowanych, które łączą muzykę, taniec, obraz, słowo oraz nowoczesne techniki wizualizacji.

/
template joomla