Casting Łomianki 9.09 niedziela

casting do filmu 
Zapaszamy na casting do konkursowych zespołów tancznych w Łomiankach

Centrum Kultury w Łomiankach i Happy Dance Studio zapraszają
9 września (niedziela) godzina 12.00 do udziału w naborach do :
• zespołu konkursowego JAZZ & MODERN dla młodzieży w wieku 11-15 lat
• zespołu konkursowego STREET DANCE & JAZZ dla dzieci w wieku 7-10 lat
• zespołu konkursowego STREETDANCE (dancehall, house, hip-hop) dla młodzieży 11-15 lat

Od kilku lat nasz zespół jazzowy 11-15 lat bierze udział w ogólnopolskich zawodach i konkursach tanecznych. W zeszłym roku stworzyliśmy i przygotowaliśmy do zawodów tanecznych także grupę 7-10 lat, która zadebiutowała na podium na ogólnopolskim konkursie.

Jeśli chcesz dołączyć do naszych drużyn, zacznij od castingu!!
CASTING odbędzie się w 9 września (NIEDZIELA) w Centrum Kultury w Łomiankach ul. Wiejska 12a
Casting to specjalnie przygotowana dla Was lekcja tańca z nauką krótkiej choreografii + możliwość zaprezentowania swojej tanecznej choreografii (30 sekund) do wybranej przez siebie muzyki. Podczas lekcji ocenimy umiejętności, zaangażowanie i dyscyplinę - jedne z najważniejszych cech w formacjach tanecznych.

DLA KOGO?
Spróbować może każdy chętny. Do udziału zachęcamy wszystkich, którzy tańczyli i chcą nadal tańczyć oraz jeszcze bardziej niż do tej pory rozwijać swój warsztat i uczestniczyć w pokazach, profesjonalnych nagraniach teledysków itp. Do grup zapraszamy również osoby, które trenowały inne sporty, np. akrobatyka, gimnastyka, sztuki walki czy łyżwiarstwo. Sprawdzić mogą się również osoby, które do tej pory uczyły się hip-hopu, tańca towarzyskiego czy innych stylów tanecznych.
Najważniejsze jest zaangażowanie i podstawowe predyspozycje. Po udziale w castingu trenerzy doradzą najlepsze rozwiązanie dla rozwoju tanecznego i grupę, w której tancerz powinien kontynuować naukę.

JAK DOŁĄCZYĆ?
Zainteresowanych dołączeniem do grupy i chętnych do castingu prosimy o kontakt telefoniczny
tel. 602-524-576 lub 695-200-532 lub kontakt poprzez konto na FB
https://www.facebook.com/zuza.kwiatkowska.902
lub
https://www.facebook.com/happydancestudio.fanpage/?pnref=lhc
Jeśli nie możesz uczestniczyć w castingu 9 września, nie szkodzi, wyślij nam informację na powyższe kontakty, a my zaproponujemy rozwiązanie.

CO OFERUJEMY??
- profesjonalny trening
- co najmniej 2 treningi w tygodniu w zależności o stylu tańca i wieku uczestników
- dodatkowe zajęcia/warsztaty choreograficzne wg semestralnego harmonogramu
- dodatkowe próby przed pokazami i turniejami

KONKURSY, POKAZY, NAGRANIA TELEDYSKÓW
Celem treningów jest przede wszystkim rozwój taneczny i fizyczny uczestników zajęć. Casting jest przeznaczony dla wytrwałych i ambitnych, którzy w przyszłości chcą osiągać sukcesy podobnie jak członkowie grup turniejowych. Nasze zespoły mają na koncie coraz więcej pokazów, a w tym roku medali. W poprzednim sezonie występowaliśmy wiele razy przed szeroką publicznością, zdobyliśmy II miejsce na Ogólnopolskim Przeglądzie Tanecznym FAZA oraz I,II i III miejsce w konkursie PAZA (Przegląd Amatorskich Zespołów Artystycznych) w Wolskim Centrum Kultury.
W tym i zeszłym roku nagrywaliśmy teledysk we wnętrzach Zamku Królewskiego w Warszawie (w Arkadach Kubickiego) oraz w Pałacu Lasotów w Babicach.
Można je obejrzeć pod poniższymi linkami :
https://www.youtube.com/watch?v=vgoFCvGIorE
https://www.youtube.com/watch?v=TzzwnHbjM24
https://www.youtube.com/watch?v=WzGEFTEf8Ng
https://www.youtube.com/watch?v=z5DPfN4DZLQ

NOWE GRUPY
Grupy konkursowe od września będą przygotowywać zupełnie nowe choreografie, które zostaną zaprezentowane na pokazach przeglądach i konkursach tanecznych.

Dołącz do Nas! Zapraszamy!!!!!Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
ZAPISY I INFO: 602-524-576

/
template joomla